Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбувся 4 модуль «Менеджмент волонтерських програм» в рамках проєкту “Мережа змін”

У Львівській області в Славському відбувся 4 модуль «Менеджмент волонтерських програм» в рамках проєкту “Мережа змін”. Рестартінг молодіжних центрів” для 13 команд молодіжних центрів Донеччини, який реалізує Громадська організація “Платформа ініціатив Теплиця” за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

 

Поїздка до Карпат розпочалась з екскурсійного візиту в Києві до державної установи Всеукраїнського молодіжного центру – це сучасний простір нового формату для розвитку молодіжної роботи на всеукраїнському і місцевому рівні та координації й мережування молодіжної інфраструктури по всій країні. Дякуємо представникам ВМЦ Максиму Луценко та Віктору Золотаренко за гостинність.

 

В Карпатах у креативному просторі МС6 протягом 5 днів панувала тепла і робоча атмосфера, прекрасні краєвиди та неймовірно цікава теорія та різноманітна практика від якої горіли вогники в очах учасників, вогники які наповненні світом волонтерства. Так саме світом волонтерства, адже протягом модулю тренерки вчили координторів розробляти волонтерські програми при молодіжних центрах Донеччини; розробляти волонтерські вакансії; готувати волонтерів до роботи (орієнтування, навчання, розвиток, згуртування); визначати функції волонтерів в молодіжному центрі, мотивації координаторів волонтера до діяльності; розбирали переваги й труднощі в реалізації волонтерських програм; говорили про залучення волонтерів, вибір, супровід, координацію та оцінку діяльності волонтерів, моніторинг та оцінку волонтерської програми; аналізували виклики, які виникають у роботі з волонтерами.

 

Тренерки модулю:

Сюзанна Кецмур — фасилітаторка, менеджерка соціальних проєктів. Співзасновниця та координаторка Школа Волонтеров N612. (м. Запоріжжя), Волонтерський менеджмент "Еквілібріум", Speaking Club "Together". Громадською діяльністю займається з 2012 року, є учасницею та/або партнеркою більше 20 міжнародних програм з неформальної освіти та соціального активізму за кордоном, серед яких міжнародна мережа волонтерських таборів SCI, Корпус Миру (США), Ініціативи змін (Швейцарія), Червоний Хрест, а також проєкти ЄС "Еразмус+". Вивчала протягом року миробудівні інструменти, засновані на принципах ненасильницького спілкування.

Інна Біляєва — має 15-річний досвід координації волонтерів, соціальних программ. Практикуючий тренер – соціальний педагог та психолог. Провела тренінги більш ніж для 50-ти організацій з волонтерського менеджменту для учасників з різних міст України. Брала участь у багатьох міжнародних проектах (Християнського дитячого фонду, Меноннітського центрального комітету та ін.), у тому числі у волонтерських програмах. Сама є активним волонтером у декількох напрямках.

 

Професійні тренерки зробили наше навчання незабутнім і сповненим приємними враженнями.

 

Реалізація проєкту «Мережа змін. Рестартінг молодіжних центрів» відбувається завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Сторінки проєкту у соціальних мережах: facebook, instagram.

 

Контактний телефон: 073 183 03 00 Ірина Воронова – менеджер з комунікацій

Ел.пошта - Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript