Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Донецькій області відкрито 124 молодіжних центри

Сьогодні у Волноваському районі було відкрито ще 2 молодіжні центри - "Молодь ХХІ століття" розташований у смт. Ольгинка Ольгінської ТГ, а  "Вільні" у с. Вільне Хлібодарівської ТГ.

 

На відкритті були присутні Народний депутат України Дмитро Лубінець, заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, голова ВолноваськоЇ райдержадміністрації Анатолій Немченко та молодь Волноваського району.

 

Як зазначив Вадим Філашкін усі зусилля обласної та місцевої влади спрямовані на покращення життя людей Донецької області та перед усім саме молоді. І створення саме таких осередків молодіжної активності сприятиме розвитку громад та заохотить молодь залишатися у селах.

 

На створення молодіжного центру в смт. Ольгинка витрачено 951,4 тис.грн. 375,0 тис.грн. з обласного бюджету та 576,4 тис.грн. з місцевого бюджету. Центр стане платформою де молодь Ольгинки матиме змогу реалізувати різноманітні волонтерські проєкти, спілкуватиметься за переглядом фільмом та відвідуватиме сімейний клуб.

 

На створення молодіжного центру "Вільні" витрачено 966,3 тис.грн. - 425,0 тис.грн. з обласного бюджету та 541.3 тис.грн.  з місцевого бюджету. Центр має зону для проведення семінарів та тренінгів, занять спортом, 2 кімнати для навчання та відпочинку.

 

Вітаємо молодь Волноваського району з такими чудовими надбаннями та бажаємо змістовного дозвілля і розвитку.