Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулося відкриття V Всеукраїнського молодіжного форуму «Схід-Захід: міжрегіональне партнерство. Діалоги про майбутнє»

13 вересня відбулося відкриття V Всеукраїнського молодіжного форуму «Схід-Захід: міжрегіональне партнерство. Діалоги про майбутнє» у с. Урзуф на базі оздоровчого комплексу «Азов».

Почесними гостями заходу стали народний депутат України Дмитро Лубінець, заступник голови облдержадміністрації Юлія Костюніна, голова Маріупольської райдержадміністрації Наталія Букреєва, радник голови облдержадміністрації Тамара Лук’янчук, секретар Мангушської селищної ради Світлана Олефір, староста сіл Урзуф та Бабах-Тарама Віталій Авраменко, спеціаліст Мангушської селищної ради Тодурова Інна, депутат Маріупольської районної ради Юрія Давиденко.

Захід проводиться управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, за ініціативи громадської організації «Дієві зміни» та за підтримки Народного депутата України Дмитра Лубінця та Мангушської територіальної громади.

 

Метою заходу є налагодження співпраці між молодіжними лідерами, громадськими діячами, представниками органів державної влади та місцевого самоврядування зі східного та західного регіонів країни для обміну досвідом у різних галузях, формування активної громадянської позиції молоді в процесах прийняття рішень, які впливають на життя країни чи громади, налагодження подальшої співпраці серед молоді у форматі «Схід-Захід разом».

 

Учасниками заходу стала: активна молодь, громадські діячі, представники місцевогосамоврядування та державні службовці.

Під час роботи секцій учасники розглядають питання «Чому потрібно інвестувати свій час до активізму?», «Адвокація та лобіювання – в чому різниця та як користуватись», «Факапи - драйвер стартаперського життя. Не помиляється той, хто нічого не робить», «Проєктний менеджмент: як правильно реалізувати проєкт?».

 

Також, буде презентовано регіональну цільову соціальну програму «Молодь Донеччини» на 2021-2025 роки.