Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На Донеччині підготували тренерів «Школи відповідального батьківства»

З 14 по 15 вересня 2021 року у м. Святогірськ відбулось навчання спеціалістів, тренерів «Школи відповідального батьківства». Участь у навчання взяли 32 особи, це представники 22 різних громад Донецької області. Протягом 2х днів вони навчались основним принципам побудови емоційного діалогу з дитиною, тактильному контакту з дитиною на різних етапах його дорослішання, як правильно підбадьорювати і хвалити дитину та багато іншого.

 

 

«Ми звикли, що бути відповідальними батьками – означає любити дитину та піклуватися про неї. Та не завжди батьки виконують належним чином свої батьківські обов’язки: забувають, не знають, чи не хочуть знати про відповідальне батьківство. На кожного з батьків покладається однакова відповідальність за виховання, навчання і розвиток дитини, а крім статусу батьківства та правами щодо дітей, батьки отримують ще й обов’язки, відповідальність за виховання та розвиток дитини. Біологічним батьком чи матір'ю можна стати через 9 місяців, а хорошими батьками стати для дитини і бути такими, на жаль не кожен старається», - зазначила начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації Лілія Золкіна.

 

Навчені спеціалісти отримали сертифікати тренерів «Школи відповідального батьківства» та будуть проводити у своїх громадах навчання щодо формування здорової життєвої позиції щодо батьківства та зміцнення батьківського потенціалу сімей, вивчення індивідуальних особливостей дитини, її характеру та методів виховання в сім’ї. Особлива увага має бути привернена ролі матері в сім’ї, формуванню авторитету батька, впровадженню та розвитку сімейних традицій. Головне на що будуть націлені батьки, це безпека, здоров’я їх дітей і щоденна турбота про них.