Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На Донеччині проведено навчальний тренінг за програмою «Ефективний менеджмент молодіжних центрів»

На сьогодні, на Донеччині існує багато молодіжних центрів різних форм власності. Вони стали найкращою практикою молодіжної роботи й дуже видимою реформою молодіжної політики, особливо у частині молодіжної інфраструктури.

 

Донецьким обласним дитячо-молодіжним центром, вперше у Донецькій області, було проведено навчальний тренінг за програмою «Ефективний менеджмент молодіжних центрів», якій зібрав команди 7 молодіжних центрів Донецької області.

 

Мета програми: надати знання та навички для працівників молодіжних центрів, щодо сталої, системної, планованої роботи центру, задля розвитку молодіжної політики, молодіжної роботи.

 

У рамках навчання учасники опанували базові інструменти дослідження потреб молоді громади та аналізу ключової проблематики, організації молодіжного простору, планування його роботи та побудови ефективної комунікації з молоддю, брендинг та позиціювання центру.

 

Було дано гарний старт для  команд, а  далі чекаємо якісних, практичних змін у роботі  молодіжних центрів.

 

Програма реалізується за  підтримки  Всеукраїнського молодіжного центру разом з Британською Радою, управлінням сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

 

Захід проводився з урахуванням всіх протиепідемічних заходів затвердженим кабінетом міністрів України та згідно з рішенням ухваленим Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій всі учасники, які брали участь у проєкті мають  повну вакцинацію від коронавірусу, підтверджену зеленим COVID-сертифікатом.