Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбудеться відкриття Міжнародної акції «16 днів проти насильства»

25 листопада 2021 року в м. Краматорськ о 16.00 відбудеться відкриття Міжнародної акції «16 днів проти насильства» в межах якого буде здійснено підсвічення будівлі Донецької обласної державної адміністрації у помаранчевий колір - офіційний колір кампанії. Також, в межах акції буде проведено пресбрифінг з нагоди заходу.

 

 

У пресбрифінг візьмуть участь: заступниця голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, Головного управління Національної поліції в Донецькій області, міжнародних та громадських організацій.

 

Таким чином Донецька облдержадміністрація долучається до проведення Міжнародної акції «16 днів проти насильства».

 

Подолання і запобігання насильству над жінками – складна проблема, яка потребує комплексного підходу до її вирішення. Окрім зусиль на рівні влади, міжнародних та громадських організацій, необхідні також зміни у свідомості кожного українця та розуміння, що насильство є абсолютно неприйнятним.

 

За даними досліджень UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення щороку близько 1.1 млн жінок зазнають насильства, і лише кожна третя постраждала звертається за допомогою. Ґендерно зумовлене насильство підриває здоров’я, гідність, безпеку та незалежність постраждалих і при цьому часто залишається прихованим через сформовану суспільством культуру замовчування.

 

Міжнародна акція «16 днів проти насильства» починається 25 листопада – у Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, – і триває до Міжнародного дня прав людини, 10 грудня, для привернення уваги до проблеми насильства щодо жінок щороку у світі. Такі дати були обрані, щоб символічно поєднати насильство над жінками та права людини, і наголосити, що насильство є кричущим порушенням прав людини.