Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
3 19 листопада 2021 року у м. Святогірськ реалізується всеукраїнський проєкт «Професія для життя»

Розпочалась реалізація всеукраїнського проєкту «Професія для життя». Проєкт розроблений громадською організацією «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» та реалізується у співпраці з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації у співпраці з комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями», комунальним позашкільним навчальним закладом  «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр», комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги», комунальною установою «Обласний центр соціально-психологічної реабілітації», Донецьким обласним центром зайнятості та державним навчальним закладом «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».

 

Громадська організація «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» стала переможцем щорічного конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, яким надається фінансова підтримка. від Фонду соціального захисту інвалідів.

 

Проєкт розрахований на 18 осіб з-поміж ветеранів АТО/ООС з інвалідністю та спрямований на підвищення рівня адаптації та соціалізації ветеранів АТО.

 

Під час реалізації проєкту учасники за бажанням пройдуть навчання за обраними спеціальностями: «Озеленювач», «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків», «Касир торговельного залу» та «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Пройдуть курс реабілітаційних заходів - заняття  ЛФК, сеанси спелеотерапії, сеанси масажу, заняття аквааеробікою, заняття з психологічної просвіти та соціальної адаптації, отримають юридичні консультації.

 

Захід реалізовується із дотриманням карантинних обмежень встановлених постановою Кабінета Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Усі учасники мають «зелений» сертифікат про вакцинацію, щоденно проходять температурний скринінг та забезпечені засобами індивідуального захисту.