Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В Донецькій області продовжується реалізація проєкту підтримки молодіжних працівників “Когорта”

7 червня відбулася чергова зустріч проєкту, де було обговорено та опрацьовано нові форми роботи з молоддю під час війни. Адже молодіжна робота працівниками центрів ведеться і надалі - на місцях, дистанційно, на територіях інших областей України та, навіть, у Європейських країнах. Молодіжні працівники не забувають своє покликання, та допомагають нашій молоді, яка вимушено покинула свій дім. Окрім цього діляться досвідом з іншими, бо безцінний досвід, який отримали молодіжні працівники Донеччини продовж останніх років є потрібним для всієї країни.

Спікером теми була новатор молодіжної роботи у Донецькій області Ана Авдіянц, керівниця першого молодіжного центру Теплиця, який виник у м. Слов'янську після 2014 року як відповідь на деокупацію міста та пошуку нових форм роботи з молоддю саме з неформальної освіти у післявоєнний період.

Вдала практика породила в нашому регіоні неймовірно величезну мережу молодіжних центрів, в яких працювали талановиті молодіжні працівники та відвідувала молодь.

І ми віримо, що саме зараз напрацьовується новий підхід до молодіжної роботи та молодіжної політики та цілому завдяки людям, які люблять свою професію.

 

Проєкт реалізується за підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.