Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Відбулися зустрічі молоді з військовослужбовцями, волонтерами, журналістами, митцями Донеччини

Із нагоди Дня захисників та захисниць України відбулися зустрічі молоді із військовослужбовцями, волонтерами, журналістами, митцями Донецької області, повідомляє Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.

 

Так, 13 жовтня відбулася онлайн-зустріч молоді з журналістом, волонтером, письменником, бійцем Дружківської територіальної оборони Олександром Качурою. З перших днів повномасштабного вторгнення росії журналіст та письменник з Краматорська Олександр Качура займається волонтерською діяльністю. Ризикуючи власним життям, він їздить місцями активних бойових дій, щоб доставити українським військовим та цивільним усе необхідне. Олександр продовжує займатися і письменницькою діяльністю. Нещодавно в Угорщині відбулася презентація книги «Шмаття війни. Крим», яку він написав спільно з угорською журналісткою Ільдіко Епер'єші.

 

14 жовтня молодь зустрілася з поетесою з с. Вільне Волноваського району Світланою Фоменко. У воєнний час поезія - також зброя. У рядках віршів наша злість на ворогів, наша впевненість в українському війську, наш біль від втрат і наша віра в перемогу. Кожен вірш, кожен рядок, кожне слово - це вже частина української історії. Після нашої перемоги майбутні покоління мають пам’ятати, крізь що ми пройшли, та надихнутись відвагою і героїчною боротьбою. Ми точно знаємо, що війни закінчуються, а поезія - ні.

 

15 жовтня відбулась зустріч молоді з Володимиром Рибалкіним, який пройшов шлях від учасника АТО, громадського діяча, бійця територіальної оборони до начальника військової адміністрації Святогірська.

 

Жодна зустріч не залишила учасників байдужими. Олександр Качура поділився захопливими реальними історіями зі своєї волонтерської діяльності, розказав про вже написані ним книги, поділився планами на свою майбутню літературну діяльність. Світлана Фоменко зачарувала учасників зустрічі своєю надзвичайно актуальною, сильною, життєстверджуючою та натхненною поезією. Володимир Рибалкін розповів про Святогірськ зараз, про стабілізаційні заходи, що там проводяться, поділився історією свого шляху від громадського до державного сектору роботу.

 

У кожній із зустрічей взяло участь близько 200 осіб. У записі зустрічі можна подивитися на фейсбук сторінці управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації.