Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соцгуртожиток своїх на війні не кидає: співпраця Соцгуртожитку з партнерами продовжується

Співпраця Соцгуртожитку з іншими закладами, що надають соціальні послуги, а також благодійними фондами, волонтерськими організаціями - це перспективний шлях розв'язання багатьох проблем, що виникають у процесі взаємодії з набувачами послуг, особливо під час воєнного стану.

 

Для Соцгуртожитку зміцнення зв'язків із соціальними партнерами відкриває додаткові можливості спрощення доступу до інформації про ринок соціальних послуг, до інноваційних соціальних технологій; відкриваються надширокі можливості до надання якісних соціальних послуг.

Так, у співробітництві з Благодійним міжнародним фондом "Крок з надією"(м Дніпро) було надано допомогу у вигляді харчові продукти, миючих засобів, осінньо - зимового одягу та взуття колишньому клієнту Соцгуртожитку, а зараз клієнту Дніпровського соціального гуртожитку.

 

З керівництвом Дніпровського соцгуртожитку і волонтерами фонду "Крок з надією" було домовлено про надання натуральної допомоги іншим сиротам названого закладу та особам, які мають статус ВПО і тимчасово мешкають у ньому.

 

Таким чином, налагодження конструктивного партнерства дозволяє залучити додаткові ресурси до надання якісних соціальних послуг.