Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Запрошуємо до участі в онлайн-тренінгу "Дебатна майстерність"

Донецький обласний дитячо-молодіжний центр запрошує до участі в онлайн-тренінгу "Дебатна майстерність", який відбудеться 18 та  21 листопада з 10 до 12.00.

 

Дебати – це рольова інтелектуальна гра, в якій одна команда аргументовано доводить певну тезу, а інша – опонує їй. На тренінгу ви матимете можливість познайомитись з парламентських дебатів британського формату. Цей формат було обрано тому, що він дозволяє вислухати думку кожного гравця, та доводить, що кожна думка та ідея мають право на існування, а також передбачає розроблення плану дій по вирішенню конкретної проблеми.

Метою  тренінгу є ознайомлення молодіжних працівників та працівниць з методикою дебатів як інструменту  для посилення участі молодих людей.

 

Під час тренінгу очікується відповісти на питання:

-Як аргументувати свою точку зору?

-Як готуватись до публічного виступу?

-Як запустити роботу дебатного клубу в своїх організаціях та розвивати навички критичного мислення та аргументації у молодих людей?

 

Після проходження тренінгу кожен учасник та учасниця зможуть розробити плани щодо створення власних дебатних клубів в організаціях в яких працюють та плани щодо посилення участі молодих людей через участь в дебатах.

 

 

Головними темами для дебатів під час тренінгу, а також після нього будуть:

-Посилення участі молоді в вашій громаді;

-Забезпечення доступу молодих людей до їх прав;

-Реагування та забезпечення потреб молодих людей.

 

Якщо ви зацікавленні в розвитку дебатів у вашій організації, в створенні дебатного клубу, у формуванні критичного мислення, навичок аргументації у молодих людей, то не пропустіть можливість долучитись до дводенного тренінгу!

 

До участі запрошуються молодіжні працівники та працівниці, керівники/керівниці молодіжних центрів, вчителі та вчительки загальноосвітніх шкіл, педагоги ВНЗ,  технікумів  та училищ, які мають бажання розвивати дебатні клуби в своїх організаціях.

 

Всі учасники та учасниці отримають сертифікат, можливість створити та  розвивати свій дебатний осередок, пограти з різними клубами та отримати круті  подарунки для всіх учасників  створених клубів.

 

Бажаючим взяти участь необхідно заповнити реєстраційну форму учасника тренінгу за посиланням до 17 листопада  2022 року до 12.00.

 

https://forms.gle/y9ZdkbZWD1KMiwQi7

 

Запрошення на участь у тренінгу отримають учасники, яких буде відібрано на тренінг 17 листопада.

 

Тренінг проводиться Донецьким обласним дитячо-молодіжний центром в межах індивідуальної менторської підтримки проєкту Ради Європи «Молодь за демократію в Україні: II Фаза», що реалізується у співпраці з Міністерством молоді та спорту України