Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Серед молодіжних працівників було проведено обласний захід з нагоди Дня Голодомору 1932-1933 рр.

Цього року ми вшановуватимемо жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни Росії проти України. Через дев’ять десятиліть після Голодомору-геноциду проти українців знову застосовують геноцидні практики.

Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, з усією наочністю демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – вшановані.

 

26 листопада молодіжні центри Донецької області  доєдналися до онлайн  засідання круглого столу «Голодомор 1932-1933 роки та сучасна Україна», присвячений роковинам Голодомору. Де було обговорено причини, перебіг і наслідки, розуміння причин голодомору як системних заходів злочинного тоталітарного режиму по знищенню українства.

До учасників з промовою звернулася Начальник управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Лілія Іванівна Золкіна, яка зазначила важливість вшанування жертв голодомору та пошуку нових форм взаємодії з молоддю з урахуванням нерушимої національної пам’яті.

 

Захід проводиться за ініціативи та підтримки управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.