Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня в усьому світі відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Для молоді Донецької області управлінням сім’ї молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання було проведено онлайн-зустрічі у форматі «круглий стіл» «Сьогодення та уроки Голокосту» за участі заступника голови Юлії Костюніної.

Пані Юлія зазначила: «Сьогодні ми згадуємо жертв людиноненависницької політики.  Цей день засвідчує прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами нетерпимості. Голокост – це страшні сторінки історії. Але їх треба пам’ятати. Про це треба знати і нам, і нашим дітям, і онукам… Заради пам'яті про невинних.»

 

До зустрічі приєдналось понад 200 осіб. Молоді люди мали змогу не тільки прослухати спогади жертв Голокосту, які зачитували їх однолітки, але й могли відкрито поділитися своїми думками з цього приводу.

 

Голокост - цілеспрямована політика нацистів у роки Другої світової війни щодо знищення євреїв на окупованій території Європи, жертвами якої стали близько 6 мільйонів євреїв. Це один із різновидів геноциду.

 

У 2005 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію

 

«Пам'ять про Голокост», в якій зазначено, що «Голокост, який привів до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей, буде завжди слугувати всім людям пересторогою про небезпеки, які приховують у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередження…», та закликала держави-члени зробити все можливе, щоб наступні покоління зберегли пам'ять про цю жахливу трагедію людства та запобігти в майбутньому актам геноциду.

 

Україна вшановує жертв трагедії разом зі всім світом на державному рівні.