Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Гуманітарні штаби «СпівДія. Хаб Донецька область» продовжують свою роботу

5 березня 2023 року Національній волонтерській платформі та платформі для допомоги цивільному населенню «СпівДія» виповнився 1 рік. Так і в Донецькій області продовжує роботу мережа гуманітарних штабів від «СпівДія. Хаб Донецька область», що діють на базі молодіжних центрів та просторів, активних волонтерських організацій. Хаб надає комплекс сервісних послуг для підтримки цивільного населення, яке постраждало в наслідок війни в Україні. Протягом року в Донецькій області гуманітарну допомогу отримали 44 518  осіб у 25 громадах області.


Гуманітарні штаби «СпівДія» від Національної волонтерської платформи та платформи для допомоги цивільному населенню «СпівДія» надає одноразову допомогу по всій території України за заявкою залишеною на офіційному сайті https://spivdiia.org.ua/ або через «гарячу лінію» 1545. Залишити заявку може кожна особа незалежно від того находиться вона на території області чи за її межами і має статус внутрішньо переміщеної особи.

 

Гуманітарні бокси формуються в залежності від запиту людини – продуктові, гігієнічні набори, ліки, одяг тощо. Через сайт волонтерської допомоги «СпівДія» також можна отримати психологічну підтримку, юридичну консультацію, взнати де розташовані дитячі простори неформальної освіти, де ваша дитина з користю проведе вільний час та шелтери, де тимчасово проживають внутрішньо переміщені особи, які постраждали від війни та самоорганізувалися.