Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Донеччина активно впроваджує порядок денний резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»

11 липня 2023 року громадська організація Смарта у співпраці з Донецькою обласною державною адміністрацією, обласною військовою адміністрацією і регіональною Коаліцією 1325 Донеччина провела круглий стіл, присвячений ініціативам на виконання завдань оновленого плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року у Донецькій області.

У заході взяли участь представники/ці – Офісу урядової уповноваженої з гендерної політики, Донецької обласної державної адміністрації, обласної військової адміністрації, військових адміністрацій Донецької області, Коаліції 1325 Донеччина, донорів проєктів, громадськості, ЗМІ.

 

З вітальними промовами до учасників звернулися Галина Жуковська, старша референтка Аппарату урядової уповноваженої з гендерної політики, Юлія Костюніна, заступниця голови Донецької облдержадміністрації, Тамара Лук’янчук радниця голови Донецької облдержадміністрації, Лілія Золкіна, начальниця управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації.

 

Підкреслили важливість впровадження порядку денного резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на рівні громад Донеччини, які дуже постраждали під час війни, і це вже робиться.

 

Лілія Кісліцина зробила короткий огляд ініціатив, впроваджених Коаліцією 1325 Донеччина і ГО Смарта у межах проєкту «Жінки, мир, безпека: створюємо місцеві рішення» за підтримки Українського Жіночого Фонду.

 

Директорка Українського Жіночого Фонду Олеся Бондар розповіла про плани фонду й далі сприяти розвитку регіональних коаліцій і підтримку їхніх ініціатив на впровадження обласних планів. Наразі Український Жіночий Фонд підтримав два локальні проєкти на Донеччині.