Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Чому підлітки стають жорстокими: вебінар для опікунів/піклувальників та прийомних батьків Бахмутської громади

За ініціативи Управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради відбувся вебінар для опікунів/піклувальників та прийомних батьків Бахмутської міської територіальної громади. Онлайн-захід, проведений спільно з психологинею лікувально-діагностичного центру КНП «БЛІЛ м. Бахмут» Юлією Макогон, був присвячений темі «Чому підлітки стають жорстокими».
Підлітковий вік – складний період, сповнений гормональних змін, емоційних коливань та пошуку власної ідентичності. У цей час підлітки особливо вразливі та схильні до прояву жорстокості, яка може мати різні форми: від вербальної агресії до фізичного насильства. Розуміння причин такої поведінки є ключовим для ефективної взаємодії та їх підтримки.
Основною метою вебінару було підвищення обізнаності батьків щодо причин жорсткої поведінки підлітків. Учасникам вебінару було надано ряд практичних рекомендацій, як діяти в ситуації, коли підліток проявляє жорстокість.
Важливість створення довірливих стосунків, відкритого спілкування та своєчасного звернення за професійною допомогою була підкреслена як ключові фактори запобігання та подолання підліткової жорстокості.