Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Запрошуємо прийняти участь у Форумі «Роль жінки у зоні ООС»

24 вересня 2018 року, м.Волноваха, Донецька обл., Україна

Мета Всеукраїнського жіночого форуму «Роль жінки у зоні ООС» – консолідація жінок політики, бізнесу, соціальної, медичної, освітньої, культурної, сфери життя задля встановлення миру в Україні, розвитку і підтримки дітей та активних жінок із зони ООС.

 

Учасники:  200 осіб – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники громадських організацій, політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та багатьох країн світу.

Спікери та модератори: дипломати, представники уряду, народні депутати, депутати міських  і районних рад.

СЕКЦІЇ ФОРУМУ

1. Роль жінки у зоні ООС.

Сприяння ґендерній рівності, розширення прав і можливостей жінок у зоні ООС. Роль жінки у встановленні миру та запобіганні конфліктам.

2. Кращі практики політичних, соціокультурних, освітніх, медичних, молодіжних та волонтерських проектів, реалізованих жінками у зоні ООС та за її межами.

Презентації кращих практик реалізації в Україні актуальних проектів у галузях: освіта, культура, соціальна сфера, спорт, бізнес, медицина, туризм, сільське господарство тощо.

Обговорення тем секцій серед учасників відбуватиметься під час панельної дискусії після виступу спікерів.