Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
11 кроків до майбутнього з успішними українцями: зустріч із Анною Петровою

Міністерство молоді та спорту України стає Міністерством майбутнього і запрошує активну молодь на зустрічі з успішними та цікавими українцями, що розкажуть про навички людини 21-го сторіччя, які необхідно опанувати вже сьогодні.

 

05 лютого о 18:30 год. відбудеться п’ята з 11-ти запланованих зустрічей. Наш гість – Анна Петрова,молода підприємиця, засновниця та генеральна директорка StartupUkraine, керівник сектору підтримки та популяризації МСП Офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

 

Участь у події є безкоштовною за попередньою реєстрацією:

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdPf08yDcLLle0tZMwIWAq-bA3FSE4pUgMFZ1rKfCHE8J0aDQ/viewform

 

Реєстрація триває до 04 лютого (включно).Кількість місць обмежена.

 

Адреса проведення: вул. Еспланадна, 42, 2-й поверх.

 

Контактний телефон: (044) 284 30 26.

 

Довідково.

 

У 14 років Анна уперше відвідала тренінг з особистісного розвитку. У 17-ть, після першого курсу, коли в університеті стало нудно, пішла працювати. У 31 рік має за плечима стільки проектів, що вистачить на кілька історій успіху. І це тільки початок.

 

Коли киянку Анну Петрову представляють на публічних заходах, це займає трохи часу. Вона заснувала й керує благодійним фондом Dity.ua, організувала конференцію Entrepreholic! та бізнес-табір MadeinUkraine, веде курс StartYourDream, керує власним коворкінгом KyivWorking, а ще вона — засновницяSelfmadeWomanCommunity та генеральна директорка центру підприємництва StartupUkraine,керівник сектору підтримки та популяризаціїМСП Офісу розвитку малого та середнього підприємництва при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.