Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України

 

Премія Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України — урядова відзнака, заснована у 1999 році Кабінетом Міністрів України з метою відзначення вагомих досягнень молоді в різних сферах суспільного життя, заохочення її до активної участі у громадському житті, реалізації державної молодіжної політики.

Спочатку називалася Премією Кабінету Міністрів України за вагомі досягнення молоді у різних сферах суспільного життя, у 2000 році перейменована у Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Премія присуджується особам віком до 35 років за досягнення у розбудові України протягом календарного року, що передує її присудженню, при цьому можуть також враховуватися досягнення кандидата на присудження премії за попередні роки.

Щорічно перелік лауреатів затверджує Кабінет Міністрів своїм розпорядженням, кожному лауреату вручається диплом, нагрудний знак та здійснюється виплата грошової винагороди.

 

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  від 22 серпня 2018 р. № 585-р "Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України"

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 18 серпня 2017 р. № 566-р "Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України"

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ  від 14 вересня 2016 р. № 671-р "Про присудження Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України"

 

 

ПОСТАНОВА від 21 листопада 2007 р. № 1333  "Про Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України"