Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Обласний конкурс з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання яких надається фінансова підтримка на 2021 рік

Управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької обласної державної адміністрації оголошує про продовження до 15 травня 2020 року строку прийому документів до обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка на 2021 рік.

 

Конкурс проводиться з метою забезпечення прозорості та ефективного розподілу коштів, які передбачаються в обласному бюджеті для підтримки інститутів громадянського суспільства на виконання загальнодержавних програм і заходів стосовно дітей, молоді, жінок, сім’ї, національно-патріотичного виховання.

 

Управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації   визначені соціальні проблеми, на розв’язання яких мають бути спрямовані проєкти програм інститутів громадянського суспільства:

 

1. Громадянськість і патріотизм – здійснення заходів, спрямованих на  утвердження патріотизму, громадянської свідомості й активної громадянської позиції молоді.

 

 • Формування патріотичної свідомості молоді в сім’ї, навчальних закладах, у громадському середовищі шляхом розвитку історичної пам’яті; утвердження українських народних традицій; усвідомлення  національної своєрідності; залучення молоді до суспільно значущої діяльності; створення осередків громадянсько-патріотичного виховання й допризовної  військової підготовки.
 • Виховання у молоді почуття особистої та національної гідності, подолання комплексів меншовартості, формування шанобливого ставлення до переконань, культури і традицій  інших.
 • Формування шанобливого ставлення та поваги до борців за державну незалежність і територіальну цілісність України, у тому числі до учасників АТО (ООС).
 • Посилення профілактики правопорушень у процесі  підвищення рівня правових знань, правової культури та правової поведінки молоді.
 • Активізація внутрішнього туризму, екскурсій різними регіонами України, запровадження побратимства між молодіжними організаціями по принципу міст побратимів.
 • Формування бережливого ставлення до природного та соціального, культурного та предметно-побутового довкілля.

 

2. Розвиток мережі молодіжних центрів Донецької області

 

 • Сприяння використанню в роботі молодіжних центрів різноманітних методів для задоволення потреб молоді (за принципами неформальної освіти, заняття в групах, дискусії, творчі лабораторії, семінари, індивідуальні консультації тощо).

 

3. Здоровий та безпечний спосіб життя – здійснення заходів, спрямованих на поширення серед молоді здорового та безпечного способу життя.

 

 • Підвищення рівня фізичного, духовного і соціального здоров’я молоді шляхом  широкого впровадження у суспільстві системи фізичної культури та спорту, здорового і безпечного способу життя;
 • Сприяння зміцненню психічного здоров’я молодих людей, формування внутрішньої культури їх взаємин у сім’ї та соціальному середовищі, популяризація серед молоді знань з безпеки життєдіяльності.

 

4. Зайнятість молоді – створення умов та здійснення заходів, спрямованих на забезпечення первинної і вторинної зайнятості та самозайнятості молоді у процесі співпраці вітчизняних і міжнародних громадських об’єднань, роботодавців, органів державної влади та місцевого самоврядування.

 

 • Спрямування професійних інтересів молоді за формулою: «інформування-навчання-тестування-залучення».
 • Сприяння розвитку молодіжного підприємництва, самозайнятості та ефективного просування молодих людей у підприємницькому середовищі.
 • Сприяння розвитку волонтерства,  як форми залучення молоді до суспільно значущої діяльності, способу неформальної освіти і вторинної зайнятості.

 

5. Підтримка молоді тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб – здійснення заходів, спрямованих на  інформаційну, консультативну, організаційну та іншу підтримку молоді тимчасово окупованих територій та з числа вимушених мігрантів.

 

 • Психологічна реабілітація дітей та молоді шляхом очних та дистанційних занять з психологами та конфліктологами, залучення до різних форм спілкування та суспільно-корисної діяльності.
 • Корекція регіональних стереотипів суспільної свідомості інформаційними засобами та засобами комунікації.
 • Сприяння соціальній адаптації молоді з числа тимчасових переселенців (освітній, трудовій, громадсько-політичній, дозвіллєвій).

 

6. Подолання демографічної кризи та розвиток інституту сім’ї

 

 • Пропагування відповідального батьківства, проведення заходів на зміцнення інституту сім’ї, національних родинних цінностей.
 • Залучення громад до заходів соціальної  підтримки сім’ї та проведення сімейних свят, культурологічних акцій.

 

7. Проведення просвітницьких заходів щодо протидії торгівлі людьми та насилля у сім’ї

 

8. Гендерний розвиток – регіональний аспект

 

Максимально можливий об'єм бюджетного фінансування програми, розробленої інститутом громадянського суспільства складає до 75 % від загальної суми кошторису витрат на реалізацію проекту.

 

Для участі в конкурсі інститути громадянського суспільства подають конкурсну документацію, яка має бути підготовлена українською мовою і складатися з пакету документів, перелік яких затверджено наказом управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації від 05.09.2019 № 78/329-19, зареєстрованого в Головному територіальному управління юстиції у Донецькій області 16.09.2019 за № 261/2974.

 

Конкурсна документація приймається в електронному вигляді на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . Також документи можуть буті надіслані поштою за адресою: м. Краматорськ, вул. Богдана Хмельницького, 6, 4-й поверх, управління сім'ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації (приймальня).

 

Контактний телефон: (0626) 42-19-29, 095-062-06-88.

 

Завантажити додаткову інформацію можна за посиланнями:

Кошторис

Заявка

Опис