Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації продовжує реалізацію першого етапу проекту «Гідна країна для гідних людей»

Управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації спільно з комунальним позашкільним навчальним закладом "Донецький обласний дитячо-молодіжний центр", виконавчими органами міських рад, райдержадміністраціями, громадськими та міжнародними організаціями розпочато перший етап реалізації проекту «Гідна країна для гідних людей» щодо створення 85 інноваційних центрів розвитку для молоді та дітей  у містах та районах, територіально об’єднаних громадах Донецької області.

 

 

 

Мета проекту: сприяння всебічному розвитку молоді Донецької області завдяки неформальним та інтерактивним методам навчання. Активізація діяльності населення та  об’єднання  їх зусиль у реалізації різноманітних проектів.

 

20 січня 2017 року, начальником управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації - Золкіною Л.І., головним спеціалістом управління – Павлюк К.І., директором комунального позашкільного навчального закладу "Донецький обласний дитячо-молодіжний центр"- Маккавєєвої Т.В. були проведені зустрічі із заступникам міських голів та райдержадміністрацій м. Вугдедар, Мар’янського та Волноваського районів.

 

Попередньо були узгоджені можливі варіанти розміщення інноваційних центрів розвитку у вищезазначених містах та районах та джерела фінансування центрів.

Реалізація проекту триває.