Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Мінімальні стандарти захисту дитини при гуманітарних діях

Навчання, підвищення кваліфікації освітнього рівня – запорука ефективної професійної діяльності. Істотна зміна умов життя, зміна нормативно-правової бази, сучасний ритм суспільства диктує нагальну необхідність навчатись. Постійного навчання і підвищення кваліфікації потребують навіть досвідчені фахівці. 

Таку можливість працівники комунального заклад «Донецький обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» реалізували за допомогою Чеської гуманітарної організації «Людина в біді», взявши участь у дводенному семінарі, який відбувся  29-30 березня 2017 року у місті Святогірськ.

Захист дитини – головне, до чого фахівці різних закладів, які були присутні на тренінгу, повинні спрямовувати свої зусилля. Інтереси дитини мають бути захищені за любих обставин і умов, які склались у сучасній Україні і мінімальні стандарти захисту дитини спрямовані саме на це. Не зважаючи на велике навчальне навантаження і складність теми тренінгу, завдяки професіональній організації навчального процесу, у ході якого учасників не тільки навчали, а й проводили різноманітні ігри – «енеджайзери», навчання сприймалось легко і невимушено. Результатом навчання стали отримані сертифікати, корисні знайомства і спілкування серед однодумців-професіоналів.