Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Бахмуті відбулося засідання районної міжвідомчої комісії з підготовки та проведення оздоровлення, відпочинку дітей та учнівської молоді

10 квітня 2017 року в Артемівській райдержадміністрації пройшло засіданні районної міжвідомчої комісії з підготовки та проведення оздоровлення, відпочинку дітей та учнівської молоді під голуванням заступника голови  райдержадміністрації Л.С.Герасимова. Присутні розглянули  ряд актуальних питань: 

1. Підсумки оздоровчої кампанії  в 2016 році та оздоровлення дітей та молоді у 2017 році за рахунок коштів державного, обласного та районного бюджету.

2. Проект Плану першочергових заходів щодо підготовки до оздоровчого сезону 2017 року.

3. Підготовка до роботи пришкільних відпочинкових таборів влітку 2017 року.

При час розгляду даних питань  виступили  з інформацією завідувач сектору у справах сім’ї,молоді та спорту Ірина Миколаївна Тишакова та в.о.начальника відділу освіти райдержадміністрації Сова Віра Василівна.

Заступник голови райдержадміністрації Лариса Сергіївна Герасимова підвела  підсумки засідання районної міжвідомчої комісії з підготовки та проведення оздоровлення, відпочинку дітей та учнівської молоді на  2017 рік.