Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Великоновосілківський район приєднався до благодійної акції «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини»

З 2005 року в обласних центрах, районах та містах України проводиться акція «Серце до серця» - «Врятуй життя дитини» з метою закупівлі реанімаційного обладнання для надання невідкладної допомоги дітям.

З 9 березня по 9 квітня 2017 року у Великоновосілківському районі проходила ХІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом – «Я ХОЧУ БАЧИТИ ЖИТТЯ!». До складу районного Організаційного комітету увійшли управління освіти, молоді та спорту та Великоновосілківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

В період проведення Акції із старшокласників була створена ініціативна група волонтерів також працювали волонтери із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. "Волонтер" акції "Серце до серця" -  це доброволеці, які у продовж акції виходили на вулиці зі спеціальнию скринькою та зверталися до перехожих з пропозицією зробити благодійний внесок у скриньку. Кожному, хто зробив благодійний внесок, волонтер дарує сердечко – наліпку, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру. Вони мали на собі бедж - ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця.

Також до проведення Акції залучені навчальні заклади району. Де встановлені скриньки, визначені відповідальні особи за їх зберігання. Акція у навчальних закладах відбувалась з широким залученням учнівської молоді, педагогів, викладачів, батьків тощо та супроводжувалась проведенням різноманітних масових заходів – ярмарок, аукціонів, виставок, змагань та інше.

9 квітня усі зібрані кошти в дні Акції перераховані на єдиний банківський рахунок в сумі 7325,25 грн.

Ця благодійна акція об’єднує український народ та наповнює наші серця добротою та турботою про інших. Висловлюю слова вдячності всім, хто долучився до цієї важливої справи, адже кожна дитина має право бути здоровою та щасливою.