Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Новогродівці за сприяння молодіжної організації "Новосхід", рух "Сильні громади" провів тестування порталу "Ваша думка"

13 квітня в Новогродівці за сприяння молодіжної організації "Новосхід", рух "Сильні громади" провів тестування порталу "Ваша думка", розробленого експертами NDI з метою розвитку систем електронної демократії в нашій державі, серед активістів міста. 

Під час заходу були поставлені питання учасникам на які вони мали відповісти за допомогою порталу “Ваша думка”:

1. Що заважає розвиватися місцевому громадянському суспільству?

2. Як подолати проблеми, що заважають розвиватися громадянському суспільству на місцевому рівні?

3. Як владі та громадянському суспільству вдосконалити комунікацію між собою?

4. Що може зробити громадянське суспільство, аби покращити ситуацію на місцях?

Головною перешкодою в діяльності громадських організацій, учасники назвали недостатнє фінансування з боку влади та відсутність приміщення.

Подолати проблеми громадянського суспільства учасники вважають можна популяризацією молодіжних рухів, активізацією та заохоченням молоді, саморозвитком кожного члена громадянського суспільства, а також виділенням коштів на реалізацію програм молодіжних громадських організацій і припиненням бойових дій.

Головне, що треба зробити задля комунікації з владою, вважають учасники, це навчитися слухати одне одного, тобто владі треба усвідомити вагомість демократичних перетворень в суспільстві, необхідність розвитку сучасної культури, яку несуть з собою представники нових громадських організацій та реалізовувати разом із ними спільні проекти в різних сферах суспільного життя.

Озвучені питання викликали тривалу дискусію. На зустрічі говорили про можливості організацій займатися громадською діяльністю власними силами зокрема шляхом створення соціального підприємства. Говорили також ж про те, наскільки важливий процес вивчення громадської думки, донесення її до влади.