Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Новогродовці відбувся фестиваль до свята Пасхи «На хвилях весни»

За ініціативою міської молодіжної громадської організації «Платформа NovoСхід» та за підтримкою волонтерів - гостей з Полтави, 13 квітня в Новогродовці відбувся фестиваль «На хвилях весни». Шахтарську площу міста прикрасили яскравими атрибутами свята, а для дітей була організована розважальна програма.

Спочатку на свято завітали вихованці дитячих садочків, а пізніше малюків змінили школярі. Для дітвори були організовані ігри, квести та конкурси, в перервах між якими можна було випити чаю з печивом, покуштувати пасхальних пасок і яєць, наданих друзями з Полтави і підприємцями міста. Також працювала польова кухня, організована військовослужбовцями.

Було чим зайнятися і дорослим – зробити знімки в фотозоні, послухати розповіді про історію виникнення свята та як святкують Великдень у різних країнах світу. Місцеві творчі колективи підготували для всіх присутніх городян танцювальні та вокальні номери. Концертно-розважальна та анімаційна програми, святкові декорації   створили справжнє, незабутнє весняне свято.