Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Краматорську працює Школа подружнього життя

Україна займає 3-е місце в Європі за кількістю розлучень. За статистикою в нашій країні кількість розлучень становить 61%. І, якщо в Західній Україні розлучаються 30% подружніх пар, то у нас, на Сході розлучення досягають позначки 70%, а в деяких місцях перевищують 80%. 75% подружжя розлучаються в перші 5 років. Існує чимало пар, які проживають спільно, чи не зареєструвавши свої відносини: хтось через брак грошей на весілля, хтось через страх відповідальності, а хтось з інших причин. За статистикою такі пари розпадаються в 95 %. В результаті сьогодні 60% дітей живуть в неповних сім'ях. Це свого часу позначиться на їх здатності створювати міцну і щасливу сім'ю.

На жаль, принципам побудови гармонійних стосунків у шлюбі практично ніде не вчать. Цьому не вчать в навчальних закладах. Багато хто думає, що побудувати щасливу сім'ю повинно вийти «само собою», бо двоє закохалися один в одного. Однак, як показує статистика, ці надії для переважної більшості пар не виправдовуються. Тому що крім закоханості, бажання мати щасливу сім'ю і віри в щастя необхідно мати знання про те, як це щастя побудувати і зберегти.

Для цієї мети - дати необхідні для побудови міцної і щасливої родини знання - і були створені «Школи подружнього життя». 75% подружніх пар розлучаються в перші 5 років. Серед пар, які пройшли навчання в Школі подружнього життя (а таких понад 20 000 пар в Україні), відсоток розлучень склав менше 1%.

Вже протягом 2-х років Школа подружнього життя діє в Краматорську. За цей час в ній навчилися більше 250 чоловік. Серед них пари, які тільки думають створити сім'ю, молоді подружні пари і пари зі стажем понад 30 років, а також молоді люди і ті, хто розлучився зі своїм чоловіком.

Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації згідно Регіональної комплексної програми «Молодь і сім'я Донеччини 2016-2020» поширює досвід Школи подружнього життя Краматорська по території всієї Донецької області.

Школа подружнього життя запрошує всіх бажаючих в групи навчання в готелі «Краматорськ» кім.313 і в Старому місті. Програма універсальна: вона підійде кожному. Молоді люди, у яких створення сім'ї ще попереду, отримають безцінні і важливі знання, які стануть в нагоді в майбутньому. Подружні пари, навіть зі стажем зможуть оновити і поліпшити свої відносини в шлюбі. А ті, хто має негативний досвід в сімейному житті, зможуть побачити свої помилки і не повторювати їх у майбутньому. Заняття проходять 1 раз на тиждень безкоштовно. Щоб стати учасником проекту необхідно записатися у організаторів курсу по тел. 099-948-04-72.

Санаторій краще, ніж лікарня: взаємини, як і здоров'я, краще покращувати, ніж відновлювати. Щастя в родині не виникне само по собі. Його потрібно будувати і знати, як це робити. Щасливі відносини в родині можливі. Цьому свідки вже десятки тисяч сімейних пар, які пройшли навчання в Школі подружнього життя.

Запрошуємо Вас до лав тих, хто щасливий по-справжньому!