Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Слов'янську відбувся фінал міських змагань «Мамо, тато, я – спортивна сім'я»

20 квітня у спортивному залі комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся  фінал міських змагань  «Мамо, тато, я – спортивна сім'я».

6 команд сімей із загальноосвітніх шкіл №№ 1, 4, 12, 13, 15, 18 міста Слов’янськ дружньо та весело провели цей час у змаганнях. 

На початку змагань всіх учасників привітали своїм виступом вихованці відділення спортивної гімнастики КЗ «ДЮСШ м. Слов’янська». А також провели для сімей енергійну та бадьору розминку.

Безпосередньо змагання  складалися з презентацій команд, спортивних естафет: «Швидкість з м’ячем», «Смуга перешкод» та «Слалом». Боротьба за перемогу була цікавою, емоційною та по-спортивному напруженою.

У результаті всіх проведених конкурсних змагань та набраних балів перемогу святкувала родина Фіщенко із ЗОШ № 18; ІІ місце посіла родина Ляшенко загальноосвітньої школи № 15; на третьому місці представники ЗОШ № 1 - сім’я Полякових.

Загалом усі команди отримали чудові враження та заряд бадьорості і спортивної наснаги від активного і змістовного дозвілля у колі своєї сім’ї, а також були відзначені грамотами, медалями та подарунками.