Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
"Парад професій" у Добропіллі

20 квітня 2017 року спеціалісти Добропільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді прийняли участь у семінарі для керівників дошкільних навчальних закладів на базі ДНЗ №34 «Вуглик».

Метою семінару було окреслити основні шляхи діяльності дошкільного навчального закладу в умовах реалізації Державного стандарту дошкільної освіти України та сучасних підходів до оновлення освітнього процесу.

Особу роль у соціально-особистісному розвитку дитини займає предметно-практична компетенція, яка як результат роботи освітньої лінії «Дитина у світі культури», передбачає «…обізнаність з працею дорослих, вияв інтересу і поваги до професій, здатність брати участь у спільній праці з дорослими, дітьми; творчий вияв себе у самостійній предметно-практичній діяльності…»

У ході комплексних занять, діти разом із дорослими були партнерами, доволі жваво виконували поставлені перед ними завдання: створювали одяг у модельному агентстві, обслуговували відвідувачів дитячого кафе «Бджілка», займалися фізкультурою, у студії юних журналістів «Наша Маша» проводили бінарне засідання з елементами економічного спрямування.

Особливу увагу дорослих учасників було звернуто до відомої багатьом піраміди потреб людини А. Маслоу, адже сучасні діти — відображення цінностей дорослого світу. І саме дорослі повинні розкрити та донести своїм нащадкам здатність до самоствердження і творчого сприйняття світу.

Продовж занять учасники обмінювались думками, досвідом, спостереженням за діяльністю у цьому напрямку. Спеціалісти ЦСССДМ акцентували увагу на взаємодії та подальшої сумісної роботи.