Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Свято української родини

13.05.2017 року, на  площі Палацу культури і дозвілля відбулося міське народне  гуляння «Свято української родини» до Міжнародного дня сім`ї та дня Матері.
Організатор свята – відділ у справах сім'ї і молоді міської ради, соціальні партнери:  управління освіти м.Костянтинівки, Центр дитячої та юнацької творчості, Палац культури і дозвілля,  (Клуб творчих людей м. Костянтинівка) KON_fetti,  Арт-група «Світлячки», підприємство «КОНТІ».

В програму свята увійшли: виступ духового оркестру Палацу культури і дозвілля; танці та пісні, аквагрим для дітей; ростові ляльки, шоу мильних бульбашок від кампанії «КЛУБНИКА» м.Краматорськ; виставка сімейних робіт «Сімейний вернісаж», благодійний ярмарок проведений Арт-групою «Світлячки» для тяжко хворих дітей, виставка-продаж від найталановитіших майстринь нашого міста та багато цікавого.
Спочатку на площу підтягнулися ремісники та представники міської торгівлі,     о 16-00 почалася концертна програма, яку відкрила  танцювальна композиція зразкового ансамблю народного танцю «Юність» Центру дитячої та юнацької творчості. До  концертної програми долучилися діти з багатодітних сімей та будинків сімейного типу; емоцій додав парад близнюків та двійників міста; протягом заходу проводилась благодійна акція «Іграшка в добрі руки»; яскравість святу додали шоу мильних пузирів, аніматори;  діти були розмальовані у різноманітні неповторні образи.
Дітей та батьків у цей день було багато. Всі веселі, радісні і навіть щасливі.