Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
День Вишиванки попри усі жахи війни!

18 травня у м. Авдіївка відбулося потрійне свято: відкриття оновленого парку в старій частині міста, День вишиванки та святковий концерт від Академічних ансамблів пісні й танцю «Патруль» ГУНП в Луганській області та Нацгвардії України – святкові заходи, якими мали змогу насолоджуватись та приймати в них участь мешканці прифронтового міста.

Святковий концертом «Авдіївка вишивана» відбувся у парку залізничників. З нагоди народного свята усі присутні були одягнені у вишиванки, висловлюючи таким чином любов до Батьківщини та підкреслюючи свою національну приналежність. На початку заходу керівник військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павло Малихін та Радник міністра внутрішніх справ України Іван Стойко привітали всіх присутніх зі святом та зазначили, що Авдіївка – нескорене місто, яке не зважаючи на постійні обстріли, все одно відроджується та розвивається.
В ході урочистостей відбулося нагородження учасників міського конкурсу «Найкраще фото у вишиванці». Приємним подарунком для усіх присутніх були виступи Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України та ансамблю пісні й танцю «Патруль» Головного управління Національної поліції в Луганській області, що проходили рамках заходів Міністерства внутрішніх справ України під гаслом «Ненько Україно! Ти у нас єдина!».