Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
На базі Добропільського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді психологом було проведено тренінг на тему: «Радість виховання»

17.05.2017 року на базі Добропільського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді психологом було проведено тренінг на тему: «Радість виховання» для сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом.
Головною метою тренінгу було донести до батьків інформацію, що виховання це —не тільки прямий обов’язок та важкий труд але й радість та щастя. В ході заходу обговорювались питання усвідомлення батьківської ролі, визначення справжніх цінностей у своєму житті та реалізація потенціалу у вихованні дитини. Присутні батьки взяли активну участь у виконанні завдань, в яких вони розкривали свій потенціал та самостійно знаходили рішення для безконфліктного вирішення сімейних суперечок.
Робота по вихованню відповідального батьківства у батьків, які опинилися у складних життєвих обставинах буде продовжено низкою тренінгів на інші цікаві теми.