Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В місті Волноваха пройшов Всеукраїнський Форум «Роль жінки у зоні АТО»

21 травня 2017 у місті Волноваха, Донецької області, у зоні АТО, відбувся Всеукраїнський жіночий форум «Роль жінки у зоні АТО». Організатором форуму виступив журнал Бізнес WOMAN. Форум відбувся за ініціативи депутата Верховної ради України Дмитра Лубінця.

Метою Всеукраїнського жіночого форуму «Роль жінки у зоні АТО» стала консолідація жінок політики, бізнесу, соціальної, медичної, освітньої, культурної, сфери життя задля встановлення миру в Україні, розвитку і підтримки дітей та активних жінок із зони АТО.

Поважними гостями форуму стали депутати Верховної ради України Ірина Суслова, Максим Саврасов, Тетяна Ричкова, Заслужена артистка України Анжеліка Рудницька, екс-футболіст київського «Динамо» В’ячеслав Ващук, регіональний програмний менеджер проекту USAID «Українська ініціатива з підвищення впевненості» Аліса Хенсон, депутат Харківської міської ради Марія Мезенцева, ГО «Ділові Українські Жінки», підприємець Ксенія Костенко, начальник Управління сім’ї та молоді Донецької ОДА Лілія Золкіна та ін.

Загалом участь у форумі взяли близько 400 жінок з різних куточків України та Донбасу. Серед учасників форуму –  представниці політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники громадських організацій, політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України.

Вся робота форуму тривала у двох тематичних секціях – «Роль жінки у зоні АТО» та «Кращі практики соціальних та волонтерських проектів». У першій секції учасники форуму обговорювали сприяння ґендерній рівності, розширення прав і можливостей жінок у зоні АТО, а також роль жінки у встановленні миру та запобіганні конфліктам. Друга ж секція була присвячена презентації кращих в Україні проектів у галузях: освіта, культура, соціальна сфера, спорт, бізнес, медицина, туризм, сільське господарство, реалізованими жінками у зоні АТО та за її межами.

За словами голови Оргкомітету форуму, генерального директора журналу Бізнес WOMAN Ганни Крисюк, організатори форуму приємно вражені такою великою кількістю учасників: «Ми приємно вражені активною участю у форумі такої великої кількості жінок Донбасу. Це радує, бо свідчить про їх бажання до змін і самоосвіти. Питання, які учасники ставили із залу, були дуже гучним криком про допомогу, яку мали б почути профільні міністри, які, на жаль, проігнорували наше запрошення відвідати цей перший! і вкрай важливий захід в зоні АТО. Але ми впевнені, що знайдемо шляхи виходу із ситуації, яка склалася і з великою допомогою наших спікерів, які виступили на форумі та народного депутата Дмитра Лубінця, зможемо допомогти усім, хто до нас звертався по допомогу під час секційних панелей», зазначила пані Ганна.

Офіційним партнером форуму виступила громадська спілка «Промінь Україна», а співорганізаторами – Жіноча рада Донбасу, Міжнародне Бізнес Об’єднання IBA, БФ «Я - Волноваха» та ГО «Промінь Волноваха». Серед партнерів заходу: ГО «Promote Ukraine» (Бельгія), ГО «Світове Українство», ГО «Українська Жіноча Варта», ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку», ТОВ «Тін Імпекс», Центр міжнародного приватного підприємництва CIPE (США), International Media Portal – Fashion Diplomacy, компанія Smart Invest, ГО Ділові Українські Жінки, Волноваська районна рада, Волноваська районна державна адміністрація та ін.