Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Коли вогонь-ворог

31 травня відбулась екскурсія для дітей-сиріт соцгуртожитку (м.Дружківка) пожежною частиною. У важку хвилину, коли все навколо горить і валиться, вони максимально швидко приходять на допомогу й рятують життя, природу, будинки, речі…

Напередодні Всесвітнього дня захисту дітей, представники 45ої пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Донецькій області провели цікаву екскурсію пожежною частиною. У цьому заході взяли участь співробітники і клієнти Донецького обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  фахівці Дружківського  міського відділу з питань пробації, Дружківського ССД разом з молоддю, що перебуває у них на обліку.

Під час екскурсії присутні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежних, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Рятувальники розповіли як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учасникам екскурсії запам’яталися відвідини гаража з технікою та обладнанням, де мали змогу не тільки фотографувати, потримати у руках устаткування, вдягнути рятувальні маски, а ще й спостерігати за буденною роботою диспетчера, послухати гучні та тривожні сигнали сирени.

Крім екскурсії та ознайомлення з роботою пожежно-рятувальної частини, всім присутнім були нагадані причини  пожеж, способи їх запобігання і як правильно діяти у разі їх виникнення.