Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Святкування у місті Авдіївка Міжнародного дня захисту дітей

1 червня в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. До святкування відділ у справах сім’ї, молоді та спорту військово-цивільної адміністрації м.Авдіївка Донецької області. Разом з дітьми, які сьогодні розпочали першу зміну у таборах з денним перебуванням, провели ранкову руханку на подвір’ї школи №6. Діти зарядились енергією на весь день і все літо. Ранкову запальну руханку для діточок провела місцева активістка Несінова Анастасія.

 

У місті пройшло масове святкування на бульварі Шевченка. З дітьми провели розважальну програму, святковий концерт, були нагороджені вихованці місцевого підліткового клубу «Орля» за творчі досягнення у живописі. Художні роботи вихованців були представлені на виставці, яку мав змогу подивитись будь-який мешканець міста.

Під час святкового концерту діти мали змогу пограти у настільні ігри, помалювати, отримати повітряну кульку, і найбільшу радість дітям принесла розфарбовка їх облич аквагримом. Захід наповнився маленькими феями, тигренятами, кошенятами і супер-героями.

Від усіх дорослих зичимо дітям міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, миру, сяючих посмішок!