Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Ура! Відкриття в «Перлині Донеччини» відбулося!

1 червня комунальне підприємство «Обласний дитячо – молодіжний санаторно – оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини»   гостинно прийняв в свої обійми   160 дітей , які з нетерпінням чекали відкриття літнього сезону – 2017 в улюбленому куточку Донецької області «Перлині  Донеччини».  І от нарешті , 4 червня, після клопіткої підготовки, воно настало: відбулося  відкриття 1 зміни під назвою

«Етно-фольклорна подорож у світ пригод та чарівних подій». Відкриття почалося з урочистої лінійки, де діти зустрілися з казковими героями, презентували назви загонів і девізи, разом проспівали Державний Гімн України та Гімн «Перлини Донеччини», прийняли щирі побажання від директора комплексу Андрія Анатоліївича Остроцького. А ввечері дівчаток і хлоп`ят очикувала подорож в чарівну країну казок, в якої кожна дитина змогла показати себе в ролі улюбленого казкового герою на великій сцені. Свято пройшло динамично, весело, дружно.

 

Літні канікули дітей після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку. Саме в «Перлині Донеччини» на них чекатимуть спортивні змагання, творчі та інтелектуальні конкурси, різноманітні квести,  заходи з національно-патріотичного виховання, флешмоби, екскурсіїї екологічними стежками Святогір`я,  арт-проекти, музичні програми та інші цікаві колективні  справи.

Побажаємо нашим улюбленим дітлахам: нехай кожен день в нашому оздоровчому комплексі буде корисним та яскравим!

 

Методист оздоровчого комплексу «Перлина Донеччини»

Вікторія Карагічева