Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Покровська районна організація осіб із інвалідністю реалізувала один із проект "Фестиваль творчості людей з інвалідністю "Зорі надії"

Покровська  районна  організація осіб із  інвалідністю  реалізувала  один  із  проект "Фестиваль творчості  людей з інвалідністю "Зорі надії"  , який став переможцем  в обласному  конкурсі  проектів   громадських організацій 30 травня 2017 року в м.Покровськ Донецької області відбувся фестиваль творчості осіб з інвалідністю «Зорі надії», який є основним заходом проекту «Місток дружби та співпраці», реалізований в рамках Програми національних обмінів, за фінансування управління  у  справах сім"ї  та молоді   Донецької облдержадміністрації та  Європейського Союзу і Національного фонду підтримки демократії (США).На початку заходу всіх присутніх привітали голова Покровської районної ради М.С. Костюк, начальник  управління  у  справах сім"ї та молоді Л.І. Донецької облдержадміністрації Золкіна, голова Донецької обласної організації інвалідів Н.С.Поламарчук, голова Покровської районної організації осіб із інвалідністю К.М. Сахарова .

 

Цей захід наповнений безмежною щирістю та неповторним колоритом, став містком дружби та порозуміння між Сходом-Центром та Заходом. Учасниками фестивалю є особи з інвалідністю різних вікових категорій, представники Одеської, Полтавської, Дніпровської. Луганської та Донецької областей. В рамках фестивалю проходила і виставка творчих робіт образотворчого мистецтва, вишивки, в’язання, різного роду поробки.

Необхідно визнати, що є люди, яких доля поставила в жорстокі умови і змусила прийняти свої правила. І тоді кожен життєвий крок потребує особливих зусиль, волі та витримки. Нагородою для таких людей є жива іскра таланту, яка розпалює у серці полум`я надії, віру в себе. Учасники доводять що незважаючи на свій стан вони талановиті, можуть і вміють творити чудові речі.

Гостями заходу були керівники управління сімї та молоді облдержадміністрації, районної влади, самоврядування та соціальних структор, а також БФ "Надія", Товариства Червоного Хреста, ассоціації жінок Ш/У "Покровське". По закінченні учасники заходу отримали грошову винагороду, пам’ятні подарунки, солодощі, грамоти та квіти.