Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
День захисту дітей в Добропіллі

У перший день літа місто Добропілля по праву належало дітям, адже вони святкували Міжнародний день захисту дітей.

Розпочалося свято з перегляду дитячого мультику «Моана», який можна було побачити на великому екрані у залі Центру культури та дозвілля. Після перегляду мультику почало працювати ігрове містечко «Подорож у світ дитинства», де діти мали можливість поласувати морозивом, навчитися робити цуциків з повітряних кульок, малювати на величезних холстах та асфальті, розважатися у мотузковому парку, ловити величезні мильні бульбашки, дивуватися фокусам, покращити знання з хімії, змагатися у спортивних естафетах.

На станції «Мрія» діти на паперових долоньках написали свої найпотаємніші бажання, а потім, вже під час дитячої дискотеки, їх мрії на величезних повітряних кулях піднялися у небо. На дискотеці діти веселилися так, як можуть тільки діти: стрибали, танцювали, сміялися. Особливо дітей порадували конфеті та мильні бульбашки. А коли в натовп полетіли величезні надувні м’ячі, то грати почали навіть дорослі.

Свято щирої радості та дитячої безтурботності нагадало всім учасникам, як важливо залишати серце відкритим для маленьких див, що живуть в дрібницях та трапляються кожного дня!