Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Діти Добропілля відпочинуть в літніх мовних таборах

Значення іноземних мов в сучасному світі важко переоцінити. Знання у мовній сфері не є розкішшю, це вимога сьогодення, своєрідне вікно у світ.

Не перший рік поспіль при загальноосвітніх навчальних закладах Добропільської міської ради діють літні мовні табори, які дають змогу дітям у невимущеній атмосфері відшліфовувати набуті під час навчальних занять навички іншомовної комунікації. Цього року вони продовжать свою роботу при 17 загальноосвітніх навчальних закладах. У таборах успішно поєднане вивчення іноземних мов з активним відпочинком та насиченою розважальною програмою. В основі викладання іноземних мов тут закладена комунікативна методика, яка спрямована на збільшення швидкості мови і розширення словникового запасу.

Літні освітні табори з кожним роком стають дедалі популярнішими. Цього року 5 шкіл Добропільської міської ради стали учасниками проекту громадської організації "Global Office". Для мовних таборів при навчальних закладах Донецької області було запропоновано новий формат: 70 учнів запрошені до виїзного табору «Зоряний» з поглибленим вивченням іноземних мов у Київській області, смт. Карапиші. Протягом зміни діти зможуть поспілкуватися з однолітками з інших областей, вивчити іноземну мову з волонтерами та відпочити. За допомогою спеціально розробленої програми діти будуть навчатися працювати в команді, спілкуватися в багатокультурному середовищі, критично мислити та бути толерантними. Ніяких нудних уроків і домашніх завдань, але разом з тим інтенсивна структурована комунікативна програма безперервного спілкування.

Літній мовний табір - це чудова можливість для наших дітей змінити своє ставлення до вивчення іноземних мов.