Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
День захисту дітей в Дружківці

Спеціалісти Дружківського міського центру СССДМ центру 31.05.2017р. разом з працівниками кримінально - виконавчої інспекції провели соціальну акцію на тему: «Рятувальник – звучить гордо». Вході проведення акції  умовно засуджені неповнолітні  відвідали 45-ту Державну пожежно - рятувальну частину головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України.

Працівники пожежно – рятувальної частини провели пізнавальну екскурсію, розповіли про свою професію, показали майданчик на якому вони тренуються, відповіли на численні питання хлопців. Діти мали змогу не тільки  поблизу побачити рятувальну машину а й посидіти за кермом, уявивши себе рятувальниками, приміряти рятувальне знаряддя.

 

Спеціалісти Дружківського міського центру СССДМ центру 31.05.2017р. разом з працівниками кримінально - виконавчої інспекції провели соціальну акцію на тему: «Рятувальник – звучить гордо». Вході проведення акції  умовно засуджені неповнолітні  відвідали 45-ту Державну пожежно - рятувальну частину головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України. Працівники пожежно – рятувальної частини провели пізнавальну екскурсію, розповіли про свою професію, показали майданчик на якому вони тренуються, відповіли на численні питання хлопців. Діти мали змогу не тільки  поблизу побачити рятувальну машину а й посидіти за кермом, уявивши себе рятувальниками, приміряти рятувальне знаряддя.

До Міжнародного Дня захисту дітей, 01.06.2017р. спеціалісти центру провели соціальну акцію на тему: «Щасливе дитинство». У ході якої  40 дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, прийняли участь у розважально – ігровій програмі. Акцію проведено за кошти приватного підприємця Колесника Г.Л. Для дітей були накриті столи з піцою, картоплею «фрі», яку так полюбляють діти. Було багато солодощів. Діти приймали участь у конкурсах, вікторинах, танцювали разом зі «смешариками» та                     «піратами», які були поряд з дітьми упродовж всього заходу.

Для 150 дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, 02.06.2017р. при підтримці молодіжної команди «Смайл» проведено соціальну акцію на тему: «Діти – це наше майбутнє». На території Благодійного Фонду «Нестор» ( колишній д/с « Барвинок») діти приймали участь  у спортивних змаганнях, стрибали на батуті, грали у хокей на траві та каталися на гіроборді. Мали змогу самостійно, під керівництвом дорослих, готувати  солодку вату, яку потім з задоволенням їли. Веселий настрій, дитячий сміх тривали упродовж усього заходу. А наприкінці дітлахи отримали морозиво.