Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Туристичний зліт «Ми-патріоти України» в Костянтинівці

У міському парку культури та відпочинку відбувся щорічний туристичний зліт «Ми-патріоти України».

Організаторами традиційно стали відділ у справах сім`ї і молоді міської ради, відділ з фізичної культури і спорту, центр «Спорт для всіх» та комунальний заклад

« Міський соціальний гуртожиток». 

У заході  прийняло участь  п`ять команд по 15 чоловік зі середніх спеціальних навчальних закладів міста і Костянтинівського району, а саме:  Костянтінівський медичний коледж, професійний будівельний ліцей (№39), індустріальний технікум, вище професійне училище (№113) та Костянтинівський аграрний технікум Луганського Національного університету.

Почалося все із слів  вітання до молоді начальника відділу у справах сім`ї та молоді Ткаченко Світлани   і плавно перейшло в представлення команд: «Ми - патріоти України!». Після проведеного жеребкування, отримавши маршрутні листи, команди  «Смайл» КПБЛ ( №39), «Соняшники» (КІТ), «Аграрій(аграрний технікум), «Інтерни» (медичний коледж), «Прометей» КВПУ (№113) спрямували до туристичних  «станцій»: «Влучний стрілець» (дартс), «Нічний дозор» (спальний мішок), «Велика скакалка», «Біг в мішках», «Санітарний пост», галявина знань (13 питань , в рамках днях Європи). «Перетягування машини: «Ми – команда!», «Туристичний привал» з  українськими піснями і жартами зібрав всі команди на великій галявині.

Керівники-спікери станцій, які одночасно були і членами жюрі по гідності оцінили туристичні стани і неперевершені кулінарні шедеври – кулеші.

Весняна природа, гарна погода і відмінний настрій стали вірними супутниками в подоланні туристичних етапів. Проходження етапів турзліта закінчилося підведенням підсумків.

Важко і відповідально  було жюрі приймати рішення, адже   кожній команді  була властива своя «родзинка», свій стрижень. Проте, 1-е місце  на туристичному Олімпі належить  команді вищого професійного училища (№113), решта команд були відзначені почесними грамотами та призами за участь.

Прагнення організаторів об'єднати молодь міста увінчалася успіхом! І в цьому не може бути жодних сумнівів, коли поруч така молодь!