Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Костянтинівський район прийняв участь в обласному заході до Дня Європи в Донецькій області

11 червня 2017 року у м. Покровськ Костянтинівський район прийняв участь  в обласному заході до Дня Європи в Донецькій області. На святі наш район на рівні з іншими містами представляв одну з країн євросоюзу - Угорщину.

Під Угорським, Українським та прапором Євросоюзу у святковій ході прийняли участь делегати з Костянтинівського  району на чолі з керівництвом: в.о. голови Костянтинівської райдержадміністрації                            О.І. Ісаковим, заступником голови райдержадміністрації В.І. Лоцман, заступником голови районної ради   Л.М. Степаненко.

Окрім цього на площі Шибанкова, де розгортались головні події дня, була розміщена палатка «Костянтинівський район - Угорщина». Там працівники РБК «Ювілейний», РПСМНЗ «Школа естетичного виховання» та районні майстрині   презентували  виставки декоративно – прикладного, ужиткового мистецтва та кулінарні вироби України та Угорщини.

Визначною подією стала участь команди Райнного будинку культури «Ювілейний» у Євроквесті, який проводило обласне управління у справах сім’ї та молоді у результаті якого вони посіли почесне третє місце.

Кульмінацією свята стала творча презентація Угорщини на концерті.  Опис пам’яток, краєвидів, винаходів мадярів під супровід яскравого відео-роліку, лірична пісня у виконанні дуету Д. Літвінової та Ю. Лосева (РБК «Ювілейний») та запальний танок «Чардаш»  ЗТК «Маргаритки Іллінівського СБК якнайкраще відбив у собі всю суть мальовничої та харизматичної Угорщини.