Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
У Олександрівському районі відбулося засідання районної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству та протидії торгівлі людьми

8 червня 2017 року в залі засінань Олександрівської райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Миколи Івановича Мачульського відбулося засідання районної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству та протидії торгівлі людьми. На засідання був запрошений старший інспектор сектору превенції Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області  майор поліції Сорочін Андрій Михайлович.

На прядку денному розглядалося одне питання: про посилення взаємодії усіх структурних підрозділів, відповідальних за реалізацію державної політики з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї. У своїй промові Микола Іванович зазначив: «  Сьогодні ми хочемо поговорити з вами про проблему, яка, на жаль, є актуальною. Це насильство в сім’ї. Звичайно, сім’я – це місце, де ми знаходимо затишок, турботу. Тут ми отримуємо розуміння та підтримку. Проте зараз ми дедалі частіше дізнаємося про існування сімей, у яких агресивність, грубість – звичне явище. Від цього страждають, насамперед, діти. Вони або самі потерпають від знущань, принижень, або стають агресивними і продовжують насильницькі дії в майбутньому. Як же запобігти насильству в сім’ї? На сам перед це своєчасна та злагоджена робота всіх служб та структурних підрозділів райдержадміністрації та представників поліції. Це дасть нам змогу своечасно виявляти та проводити профілактичну роботу з сім'ями в яких скоєно насильство.»

 

На засіданні ради був проведений моніторінг роботи та обговорення зауважень всіх зіцікавлених в даній роботі відділів. На прикінці засідання радою було винесено рішення про посилення  взаємодії усіх структурних підрозділів, відповідальних за реалізацію державної політики з питань здійснення заходів з попередження насильства в сім'ї та своєчасного надання Олександрівським ВП Краматорського ВП ГУНП в Донецькій області спеціальних карток обліку вчинення насильства в сім'ї до підрозділів райдержадміністрації.