Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
З робочим візитом Олександрівський район та Черкаську об’єднану територіальну громаду відвідала начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Лілія Золкіна

13 червня 2017 року з робочим візитом Олександрівський район та Черкаську об’єднану територіальну громаду  відвідала начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Лілія Золкіна. Головною метою поїздки стало створення інноваційних молодіжних центрів, в рамках проекту «Гідна країна для гідних людей» до 85-річчя з дня заснування Донецької області. 

Оглянуті приміщення в Олександрівському районі відповідають вимогам сучасного молодіжного центру, але потребують ремонту та оснащення меблями. Зараз вже розроблена проектно-кошторисна документація. Розглянуті питання щодо обов’язкового доступу до мережі Інтернет та графіку роботи центру. Робота по створенню центру вже розпочалась. Відкриття планується восени.

Приміщення, в якому планує Черкаська громада створити молодіжні центри, буде розташоване на 2 поверсі сільського Палацу культури. Приміщення великі, просторні, мають добре освітлення, але знаходяться в стадії ремонту, який планується розпочати в другій половині року. Поруч буде розташовано опорна школа та великий спортивний майданчик. Головним завданнями для Черкаської громади є активізація громади, вчасності молоді родини, організація дозвілля та неформальної освіти дітей та молоді.

Всього з обласного бюджету планується виділити на створення таких молодіжних центрів, в містах та районах, понад 12 мільйонів гривень.