Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Увага! В Донецькій області стартував Проект «Гроші ходять за дитиною»

Управління у справах сім’ї та молоді спільно з департаментом фінансів, юридичним управлінням  та центром інформаційно – методичного забезпечення дитячого оздоровлення та відпочинку Донецької області  з метою захисту прав дитини на оздоровлення  запроваджено Проект «Гроші ходять за дитиною».

 

 

«Гроші ходять за дитиною» - Це новий вид соціальної допомоги сім’ям з дітьми   щодо здешевлення вартості  путівки на оздоровлення дітей за рахунок консолідованої участі  місцевих бюджетів всіх рівнів(облбюджета та бюджетів міст та районів) за участю батьків, роботодавців,  профспілкових, благодійних організацій щодо часткового відшкодуванні вартості путівки  для дітей, які виховуються в сім’ях з дітьми.
Базовою основою цього проекту є один прожитковий мінімум для неповнолітньої особи у віці від 6 до 18 років  встановленого Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» (1689 грн. станом на 01.01.2017 року).
На реалізацію проекту додатково виділена Субвенція  з облбюджета в розмірі 7688,3 млн.грн та кошти з бюджетів міст, районів в розмірі 7688,3 млн.грн.

 

Детальніше тут...