Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт (м.Дружківка) дякує за партнерство Центр психосоціальної підтримки благодійного фонду «Наснага»

Партнерство -  це завжди налагоджена система взаємозв'язків. У сучасному світі без надійних партнерів (особливо там, де є діти-сироти) обійтись неможливо. Соцгуртожитку з такими партнерами пощастило.  Співпраця з Центром протягом року в напрямку психосоціальної допомоги дітям-сиротам полягала в арт-терапії, різноманітних тренінгах, участі у групах взаємодопомоги та багато іншому.

26.06.2017 р. у приміщенні комплексу МАН  відбулась конференція, присвячена обговоренню результатів діяльності центрів психосоціальної підтримки в м. Дружківка і м. Бахмут та особливостям психосоціальної роботи за стандартами Керівництва МПК з психічного здоров’я благодійного фонду «Наснага».

У рамках конференції обговорювались наступні питання:

особливості психосоціальної роботи за стандартами Керівництва МПК з психічного здоров’я на прикладі БФ «Наснага»

результати діяльності центрів психосоціальної підтримки у м. Дружківка і м. Бахмут;

особливості психосоцальної роботи у невеликих містах на прикладі центру психосоціальної підтримки м. Дружківка;

особливості психологічної роботи з дорослими. Потреби тимчасово переміщених осіб та місцевого населення у місті Дружківка;

взаємодія державних установ з неурядовими організаціями. Практика та досвід.

Хоча  благодійний фонд «Наснага» завершує свою діяльність, є сподівання що ті результати, які були досягнуті за його допомоги у психологічній підтримці дітей-сиріт соцгуртожитку, будуть покращені і продовжені власними зусиллями і зусиллями інших партнерів.