Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Міський молодіжний форум «МолМіх» для робітничої молоді

25 червня вся Україна святкує День молоді і Краматорськ не став виключенням. Для молоді в ці вихідні було організовано багато свят и заходів, одним з яких став Молодіжний форум «МолМіх» для робітничої молоді присвячений, також, Дню Конституції.

В 2017 році відділ молодіжної політики та у справах сім’ї управління з гуманітарних питань започаткували форум, на якому би робітнича молодь з усього міста мала змогу зустрітися, познайомитись, поспілкуватись, а головне, весело та з користю провести час.

В цьому році перший форум пройшов у с. Прелісне Слов’янського району на території музею народної архітектури, побуту та дитячої творчості. У ньому прийняло участь 40 молодих людей у складі команд ПАО «СКМЗ», ПАО «НКМЗ» «Мир наизнанку», Міського центру зайнятості «Центр», ПАО «ЕМСС» «Енергія» і «Адреналин», ГО «РУХ» «Равлик», КМУ Стоматологічна поліклініка №2 «Харизма» та команда організаторів «Альбатрос»

Програма форуму була дуже насиченою: спочатку співробітники музею ласкаво провели захоплюючу екскурсію для учасників пам’ятками культури розташованих на території селища. Другим та найважливішим етапом форуму став захоплюючий та бадьорий турнір з бамперболу, за результатами якого визначались переможці. А поки йшла гра в бампербол, іншим командам пропонувалась пограти в кросмінтон.

Підсумковим етапом стало нагородження учасників та переможців: відділ молодіжної політики та у справах сім’ї управління з гуманітарних питань підготував для всіх учасників пам’ятні чашки з логотипом, а переможці у бамперболі також отримали фірмові футболки.

Управління з гуманітарних питань дякує блоку Петра Порошенка «Солідарність» за підтримку в організацію бамперболу та наданого інвентарю для кросмінтону, а співробітникам музею за гостинність. Сподіваємся на майбутні зустрічі у Другому щорічному Молодіжному форумі «Молміх» у наступному році.