Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Профілактика алкоголізму, наркоманії та токсикоманії

З метою зниження попиту на психоактивні речовини (далі - ПАР) у дитячо-підліткового населення з подальшим скороченням загальної кількості споживачів ПАР і зниження рівня захворюваності на алкоголізм, наркоманію та токсикоманію, формування основ здорового способу життя у неповнолітніх 14.06.2017 року провідним фахівцем Великоновосілківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у Великоновосілківському районному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей було проведено лекцію на тему: «Профілактика алкоголізму, наркоманії та токсикоманії».  

Серед багатьох проблем, що стоять сьогодні перед суспільством, проблема наркоманії та токсикоманії, як глобальна загроза здоров'ю населення країни і національної безпеки, займає одне з перших місць. Загрозливими темпами йде зростання наркоманії та токсикоманії серед молоді. Показники молодіжної наркоманії б'ють всі нові й нові рекорди.

З раннього дитинства дитина починає звикати до сторонніх запахів, найчастіше це запах бензину, різних розчинників, клею, фарб, дезодорантів. Іноді ці запахи починають викликати у нього приємні відчуття. Коли він підросте, то, потрапивши у відповідну компанію, згадує свої дитячі відчуття, і у нього з'являється бажання повторити і розвинути «дитячий досвід».

Після лекції дітям було представлено короткометражне відео про життя дітей-токсикоманів. Учасники заходу приймали активну участь в обговорені, висловлювали свої власні думки та ставили запитання. Після лекції діти отримали інформаційно-просвітницький матеріал у вигляді буклетів.