Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
В Бахмутському районі відсвяткували День молоді

Кілька тисяч людей різного віку побували на святі молоді в Часів Ярі, довівши, що всі залишаються молодими в душі незалежно від віку.

Після довгої перерви нарешті День молоді об'єднав усіх молодих людей Бахмутського району: на гуляння приїхали делегації з усіх сіл та селищ, не залишилися осторонь навіть жителі прифронтових населених пунктів. Ініціатором і головним організатором свята на пляжі «Золота рибка» виступила Артемівська районна держадміністрація, а саме голова Володимир Бохонов. Ідею підтримали фермери, підприємці, школи, Бахмутський професійний аграрний ліцей і творчі колективи. 

Концертна програма перепліталася з конкурсами та вікторинами. Спортивний майданчик, розгорнутий в зеленій зоні, зібрав усіх, хто веде здоровий спосіб життя або прагне до цього. Майстер-класи не залишили байдужими дітей: бажаючих малювати, плести і вирізати виявилося більше, ніж передбачалося. Дівчата, володарки довгого волосся, змогли безкоштовно зробити зачіски від майбутніх перукарів. Родзинкою стала фотосесія в сукні з соняхів. Це плаття виготовили студенти аграрного ліцею, робота була відзначена на 8 Міжнародному форумі «Інновації в сучасній освіті».

Організатори свята подбали і про тих, хто любить відпочивати у вузькому сімейному чи дружньому колі. Вогнетривкий комбінат на прохання керівництва району завіз пісок на пляж. У недільний день скупатися у водоймі та погрітися на сонечку виявилося досить багато. Прямо на траві місцеві жителі та гості влаштували собі пікнік.

Привітати сусідів приїхали представники Ільїнівськї громади з чудовою концертною програмою, за що організатори свята і глядачі дуже були вдячні.

– Вперше ми проводимо таке масштабне свято і дуже раді, що наша ідея припала до душі і молоді, і старшому поколінню. Сьогодні тут команда молодих людей з Новолуганського, приїхали хлопці з Світлодарська та Соледара. Ми раді бачити на святі випускників, які навіть не доспали, але активно відпочивають і святкують свій день – День молоді. Але молодь – це не тільки відпочинок, спорт і розвага; це наш потенціал, і ми його будемо розвивати і підтримувати. Вже є кілька програм, але попереду ще багато роботи, – поділився враженнями голова Артемівської РДА Володимир Бохонов.

Завітали на свято і гості з області. Директор департаменту освіти і науки Оксенчук Надія Володимирівна відзначила, що свято вдалося, бо люди не тільки підтримали ініціативу влади, а й самі включилися у проведення Дня молоді, і ніхто не стояв осторонь .

Весь день було гамірно і весело на «Золотій рибці». Перетягування канату, змагання силачів, караоке та інші елементи святкової програми підняли настрій усім присутнім.

Справжнім сюрпризом для всіх стало вручення головного призу у боротьбі куреш. Під гучні оплески, овації та сміх Володимир Михайлович подарував живого барана. Переможець повернеться додому з цікавим призом, виграним у змаганнях з національної грецької боротьби, а інші учасники вже готуються до змагань на наступний рік. Тож традицію святкувати День молоді у такому форматі у Бахмутському районі буде продовжено.