Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Круглий стіл міського голови В.В. Ремізова з молоддю міста Селидове

23.06.2017  в рамках «круглого столу» до Дня молоді  відбулася зустріч Селидівського міського голови Віктора Ремізова з молоддю міста, яка представляла підприємництво, спорт, культуру, освіту, охорону здоров’я, та інші  галузі і сфери.

Під час зустрічі Селидівський міський голова підняв проблемні питання молоді:  відсутність на законодавчому рівні першого робочого місця для випускників; неструктурованість в молодіжному середовищі. Він підкреслив важливість таких зустрічей, бо саме вони дозволяють конструктивно вирішувати актуальні питання, що хвилюють молоде покоління.

Віктор Ремізов відзначив, що міська влада докладає всіх зусиль, щоб молодь м. Селидове могла розвивати свої здібності, гідно представляти наше місто як в області, так і в Україні та за її межами, що сьогодні  міська влада надає можливість за кошти міського бюджету нашим випускникам отримати медичну освіту з подальшим працевлаштуванням в лікарнях нашого міста і, таким чином, забезпечити місто молодими лікарями. «Ми з міського бюджету виділили понад 57 тис. грн., щоб на період літніх канікул молодь, яка потребує матеріальної підтримки, могла працювати і отримувати заробітну платню. Гідне місце в громадянському суспільстві нашого міста зайняли переселенці, які згуртувались та допомагають вирішувати соціально-побутові, матеріальні проблеми наших переселенців. В цьому році міська влада запропонувала громадськості бюджет участі на вирішення питань, які вони вважають найактуальнішими. Зараз такий проект буде запропоновано і для молоді. В області працює програма для підприємців «Куркуль», яка надає підтримку та дозволяє ініціативним людям створити свій бізнес».

«Ми плануємо і далі приймати участь у проектах, які надають можливість розвитку інфраструктури міста, громадянського суспільства. Один із таких проектів є створення Молодіжного Центру «Сучасник» в м.Селидове, який ініціювало обласне управління у справах сім’ї та молоді, присвячений 85-річчю Донецької області: «Гідна країна для гідних людей», що дозволить не тільки згуртувати молодь, а створити банк ідей, які будуть втілюватися міською владою разом з молоддю».

 

Підводячи підсумок зустрічі з молоддю, Віктор Ремізов наголосив на тому, що головна інвестиція влади повинна бути вкладена в розвиток нашої молоді і вручив грамоти та цінні подарунки талановитій молоді міста.